איך לבחור מעצבת פנים?

כמעט אין לקוח שניפגש איתי בפעם הראשונה ואני מוצאת מולי בלבול, אי וודאות, חוסר הבנה של התהליך, והמון שאלות.

"קניתי דירה, איך בכלל מתחילים ומאיפה???"

נועה הראל - עיצוב פנים

התהליך בהחלט לא ברור עבור מי שלא חי את עולם התכנון והעיצוב ביום יום. מעבר לבחירת מעצב התהליך כולל בתוכו הרבה בעלי מקצוע שונים, איך בוחרים עם מי לעבוד, מה הוא מחיר סביר, כמה זמן יקח הפרויקט שלי...המון שאלות לא ברורות באוויר. את האדריכל או המעצב הפנים אני ממליצה לבחור מהמלצות ולהיפגש עם עד שלושה.

חשוב לבחור מישהו שהרגשתם איתו כימיה טובה והבנה כבר מהפגישה הראשונה. רצוי גם לראות תמונות של עבודות שהמעצב עשה ולבדוק אם טעמכם דומה.

אם יש למעצב אתר או דף פייסבוק תוכלו להתרשם מהאישיות ותפיסת העולם שלו. אנשים אוהבים לדעת עם מי הם עובדים, איפה למדו ומה ובאיזה פרויקטים עסקו. לאחר שיחת טלפון ראשונית עם המעצב תוכלו להיפגש לקפה קצר לשאול שאלות, לברר לוחות זמנים ולהתרשם אישית מהבן אדם. כמו כו תוכלו לבקש טלפונים של שני לקוחות מרוצים שיוכלו להמליץ על המעצב שמוצא חן בעיניכם.

חשוב שתבינו שכמו בכל תחום יש מעצבים שונים באופי שלהם, בדרך העבודה שלהם ובתמחור שלהם.יש מעצב שמאמין שלהיות בשטח בזמן העבודה זה חשוב מאוד ואחר פחות,יש מעצבות שלא אוהבות סגנון מסוים וקשה להן להתחבר לחומרים מודרנים או כפריים.. תנסו לברר מה אתם מחפשים, איזה בית אתם רוצים שיהיה לכם והאם המעצב שאהבתם יכול לספק לכם את התשובה לזה. אישית, אני קודם כל מאמינה בלקוח מרוצה. אני מאוד אוהבת עיצוב ואין לי סגנון אחד מובהק. אני יכולה להתחבר גם למודרני וגם לכפרי יותר, ללקוח מבוגר או צעיר, לזוג או למשפחה.

אני אוהבת אנשים! אני אוהבת לעבוד איתם ולפתוח להם את העיניים לעיצוב ולרעיונות חדשים. אני אעשה כמעט הכל שהלקוח יצא מרוצה גם אם צריך להיפגש שוב על אותו נושא או ללכת לבחור חומר בפעם השנייה. זה חשוב לי וכך אני עובדת...

מאחלת לכם בהצלחה ותהליך מהנה נועה - מעצבת לכם את החלום...