אריחים למטבח ולאמבטיה

אחד הדברים שאני נתקלת בהם המון מול לקוחות זה נושא המטבח והאמבטיות. בהרבה בתים מארחים במטבח הפתוח אל הסלון או הגינה. לקוחות רבים לא רוצים לשפץ את כל המטבח אלא לעשות רק טאץ' אפ במקומות שצריך ולהחליף חומרים בלבד. בדרך כלל נושא האריחים הוא חשוב מאוד מכיוון שזה אזור שלאחר כמה שנים ניראה מיושן ומצטבר בו עובש ולכלוך.

החלטתי להכניס אתכם קצת אל העולם המדהים הזה שכל הזמן מתחדש שתוכלו לראות איזה דברים מקסימים ופשוטים אפשר לעשות בתקציב לא גבוה ובקלות.

אריחים לאמבטיה
אריחים למטבח

במטבחים רבים יש כבר משטח קיים משיש קיסר, זה חומר עמיד, ניראה תמיד אותו דבר גם אחרי מספר שנים. אופציה טובה היא להזמין פלטה נוספת של אותו גוון קיים ולחפות את הקיר בשיש קיסר. הספק יבצע עבורכם גם את ההתקנה. ניתן לראות בתמונה מטה מטבח פתוח, השיש הלבן עולה גם על הקיר ומעליו ממשיך קיר צבוע. מראה מאוד נקי ומודרני.

דוגמאות של שיש קיסר וצבעים www.ceaserstone.co.il

אריח נוסף יותר נועז ומאוד אלגנטי הוא אריח המראה. בד"כ מגיע בגודל של בריקס, ניתן לשלב אותו גם באמבטיה מעל הכיור וגם במטבח שכולו לבן או אפור. אפשר גם בפינת בר בסלון או מרתף. כמובן גם פרקטי בשרותי אורחים ומשמש כמראה.

אריחים למטבח

דוגמאות נוספות לאריחים מסוג מראה או אריחי תכשיט ניתן להסתכל על www.artistictile.com

אפשרות נהדרת שמונעת את קבלת החלוקות של האריחים וגם אין בה שימוש ברובה, היא הדבקה של לוח זכוכית ע"ג קיר צבוע. ניתן להזמין את הזכוכית לפי מידה ובכל צבע והספק ידביק אותה עבורכם לקיר. מתקבל מראה חלק ונקי ומאוד עמיד. קל לניקוי וניתן לחלק גם למשטחים גדולים במיוחד.

ולסיום, משהו יותר מעניין שיכול לתת ממש טוויסט עיצובי וקו במראה ובגוונים. שימוש באריחים מצוירים או עם טקסטורה. ניתן לשלב על קיר בודד או אזור מופרד.

אריחים למטבח
אריחים לאמבטיה
אריחים לאמבטיה
אריחים לאמבטיה

עוד אריחים דקורטיבים ב:

www.halamish.com

www.rezef.co.il/rizuf