הבית שלי

תכירו את הדירה שהיא בעצם בית על גג, עם מרפסת ונוף משגע. הדירה מורכבת מחלל כניסה גדול המכיל בתוכו סלון ופינת אוכל, יצרתי קיר המפריד בין הסלון למטבח ומייצר עבורי קיר פנוי (מחופה בריקים) לתליית הטלוויזיה.

המטבח פתוח למסדרון רחב אך מוסתר מהכניסה שכן רציתי לייצר פרטיות עבורי בזמן השעות בו אני מבשלת ולנתק את המטבח מאזור האירוח המרכזי. המטבח מכיל אי מרכזי לשישה אנשים כי היה לי מאוד חשוב שביום יום יהיה נוח וכיף לאכול ולארח חברות במטבח.


זה המקום לציין שבאופן מודע השתדלתי מאוד שחומרי הבסיס של הדירה כמו ריצוף וחיפוי ,כולם מהסטנדרט של הקבלן +שדרוגים מנורים בברזים ואסלות. זאת על מנת להשאיר לי תקציב להלבשה, נגרות וכל מה שבא אחרי הבניה.

שרותי האורחים שהיו במקור די בייסיק שודרגו לאחר מסירת הדירה ע"י תכנון נגרות והלבשת טפט פרחוני.


חדר השינה שלנו פונה אל מרפסת ולמרות שהוא לא מאוד גדול היה לי חשוב לשלב בו ארונות לשנינו (בלי חדר ארונות מיותר) ולהכניס צבע ושמחה כמו שאני אוהבת ☺ אז קבלו חדר שינה עם טפט פרחוני ושמח המחזק את האנרגיה של החדר ומחליש את האנרגיה שפחות טובה (פנג שואי כמובן נלקח בחשבון בכל חללי הבית).


חדרי הבנות תוכננו כך שלכל ילדה יהיה חדר שינה עם ארון ושולחן משלה ושינה לכיוון תומך (פנג שואי כבר אמרתי?).

בשני חדרי הרחצה שלנו המשכתי את אותו קו נקי של שימוש בריצוף וחיפוי הסנדרט והוספתי רק אריח דקורטיבי בנגיעות מאחורי האסלה ובמקלחון שלנו.


הממ"ד בבית הוא חדר העבודה הביתי שלי הכולל גם פינת טלוויזיה משפחתית ובעיקר אזור נעים לשהות בו ולקפל כביסה בערב כמובן.צילום: אורית ארנון