עיצוב חלל קטן ומאתגר

המשרד הוא משרד המורכב מצוות צעיר והינו סטארטאפ מצליח בחלל קטן ומאוד דינמי. חלק ממקומות הישיבה אינם מקומות קבועים אלא משתנים בהתאם לכמות העובדים ולצורך של אותו יום. לכן האופן ספייס העיקרי צריך להתאים בעיצוב ובנוחות לכולם.

 

נקודת המוצע הייתה לקחת את הלוגו הקיים בגוון כחול וירוק וממנו לשאוב גוונים לשאר המשרד. כיסאות העבודה נרכשו בירוק, קיר בחלל העבודה נצבע בתכלת ועליו הזמנו את לוגו החברה באותיות בולטות. החלפנו את כל שולחנות העבודה מעץ כהה לצבע ללבן על מנת להבהיר את החלל שאינו גדול.

 

 

פינת הכניסה לא היתה מנוצלת כראוי ולא היה מקום לשבת, את האזור תחמתי בטאפט צבעוני אבל רגוע, מעליו נמצאת הפלזמה שיכולה גם לשדר פרסום וגם לשרת כמקרן למפגשי המשרד. הכורסאות עם הגוון הצהוב מוסיפות שמחה ותעוזה צעירה.

 

 

המטבח היה עם דלתות בצבע אדום וקיר לבן, האדום לא התאים בכלל והתחושה של המטבח הייתה שהמטבח מאוד ריק ואין בו כלל שמחה או חשק לייצר מפגש סביבתי . לעובדים לא הייתה פינת ישיבה לאכול צהריים ולכן הרבה פעמים אכלו בחוץ או מול המחשב.

 

 

אל המטבח הכנסתי מספר אביזרים על מנת לאפשר שימוש נוח וקל. אחסון בכלים אטומים ומצוירים, כוסות קפה נגישות ומכונת קפה. המצב מאפשר לגשת להכנת שתייה בקלות ובהנאה.

 

 

מחוץ למטבח הייתה פינה ריקה ללא שימוש, יצרתי שולחן בר המאפשר לעובדים להתנתק מהישיבה מול המחשב בזמן האוכל ולשבת יחדיו לאכול.

 

 

השרותים שהיו פשוטים ביותר קיבלו שדרוג והעיצוב של חלל קטן נהיה שמח ונעים לשימוש

 

 

צילום: טטיאנה פאוטוב

ספקים: חותם, פלורליס,טורקיז האוס,מטפטים

 

שתפו בפייסבוק
Please reload

  //  054-677-6258

טיפים בעיצוב
פרויקטים עסקיים
פרויקטים פרטיים
ניווט מהיר
Please reload

Please reload

Please reload

כל הזכויות שמורות © Noa Harel

  • facebook
  • Instagram
  • Pinteres