עיצוב בית כפרי וצבעוני

בית ישן שלא שופץ למעלה מ 20 שנה, דרש טיפול מחדש של כל חללי הבית, בקומת הקרקע פתחנו את המטבח הישן והרחבנו את החלל משמעותית. שיפצנו את חדר העבודה ושרותי האורחים ועיצבנו את הסלון בתוספות למה שכבר היה קיים.

הקונספט המוביל היה, צבע בדגש על עיצוב נוח ופרקטי,עמיד לאורך זמן וחדשני בתפקודו. התכנון היה קפדני ומחושב לכל אורך הפרויקט כאשר הקו המנחה מהתחלה היה בית צבעוני ושמח.

מבט אל הכניסה החדשה לשרותי האורחים וניצול נישה מתחת למדרגות לתכנון נגרות לאחסון נוסף

מבט בתוך שרותי האורחים. המראה מציגה ציור זהה לאריח הרצפה שגם הוא בגוונים של סגול וכחול.

הסלון שהיה קיים וקיבל שדרוג של צבע וטקסטיל חדש. שולחן וכיסאות ישנים קיבלו צביעה זהה לקיר הטלוויזיה.

המטבח היה אחד החלקים המהנים ביותר לתכנון, הוא הפך שינוי בתכנון השרטוט שלו לחלוטין. כל הצרכים נלקחו בחשבון והוא תוכנן בקפידה וירידה לפרטים, העזנו עם ארון עליון בצבע וורוד עמוק. במטבח מספר פתרונות מיוחדים ושונים כגון נישה לנייר מטבח, מגירות עם חירור לאוורור ו כ- 4 ידיות מסוגים שונים במטבח זה!

יחידות האיוורור בתכנון המטבח

מבט מהכניסה למטבח על מנת לשלב מקום אחסון נוסף -ארון גבוה

נישה עבור טלוויזיה במטבח משתלבת גם היא בתכנון ושרטוט נכון.

בחלל המסדרון בקומת המגורים היו ספריות גבס ישנות שלא הגיעו עד התקרה, שיניתי את התכנון כך שיגיעו עד למעלה ויהיו סימטריות ועיצבתי יחידות נגרות בגוון טורקיז עז.

חדר המאסטר עבר שינוי ושיפוץ בתכנון ובעיצוב הפנים של החלל כולו. כחלק מההרחבה שלו הרחבנו משמעותית את חדר הרחצה על חשבון חדר ארונות קטן שהיה ובמקום החדר הצמוד שנותר ללא שימוש תכננתי חדר ארונות ענק. על קיר חדר השינה יש לוחות עץ מפירוקים שמהווים חלק משמעותי בעיצוב החדר ושדרוג האווירה בחלל.

חדר הרחצה במאסטר בצהוב חי ושמח המשתלב יפה עם גווני חדר השינה. זהו עיצוב פנים ביתי, כפרי, נעים ושמח!

חדרי הרחצה עוצבו כולם בסגנון כפרי וצבעוני מאוד, מה שמתאים לבעלת הבית שאוהבת המון צבע וייחודיות.

חדר הארונות בתכנון ועיצוב פרקטי ונעים. הבית הזה היה פרויקט מאוד מהנה עבורי, הוא דרש יציאה מחוץ לקופסה. שילוב של צבעים וטקסטורות תעוזה אך גם רוך ועדינות.

  //  054-677-6258